Diablo
 


 

GÜNEY KROMLARI A.Ş. firması ile DİABLO satın alma projesi başladı.

       Projelendirme süreçleri içersinde yurt içinde farklı illerde bulunan şantiyeler merkezi satın alma ile yönetilecek. 


 KOP KROM MADENCİLİK A.Ş. firması ile DİABLO satın alma projesi başladı

      Projelendirme süreçleri içersinde yurt içinde farklı illerde bulunan şantiyeler merkezi satın alma ile yönetilecek. 


ÇEVİKLER GROUP bünyesinde DİABLO kullanılıyor..

             1990 yılından beri Türk Mermer Sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan CVK Mermer satın alma süreçlerini Diablo Satın Alma ile takip ediyor.

            Yurt içinde birçok maden işletmesi bulunan firmanın 2009 yılında başlatmış olduğu reorganizasyon çalışması ile şantiye satın alma ihtiyaçlarını DİABLO üzerinden takip ederek satın alma süreçlerini ve tüketim maliyetlerini minumum seviyelere indirdi.  

http://www.cvkmermer.com


 DİABLO dünyada açılıyor..

               Diablo yazılımını alt yapı sisteminde yapılan değişiklik ile artık tüm dünya dillerinde DİABLO kullanılabilir hale geldi. Veri tabanındaki dil seçeneklerinden  DİABLO'nun istediğiniz dil ile görünmesi için sadece, menülerin yabancı dil karşılıklarını veritabanına yazmanız yeterli.  


 DİABLO ve LOGO el ele...

              Diablo satın alma yazılımı ile LOGO Yazılım arasında veri entegrasyonu tamamlandı. Yapılan entegrasyon ile DİABLO, LOGO Tiger2 programından malzeme  ve cari hesap kartlarını otomatik alıyor. DİABLO satın alma süreçlerini kendi içinde takip ettikten sonra istenildiğinde sipariş, fatura veya sarf fişi olarak LOGO Tiger 2 içerisine object ile entegre ediyor.